کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروش ویژه تا پایان اسفندماه

همه کتابهای سایت با 23 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

ده روز با داعش

192500 ریال
موجودی
ناشر : كوله پشتي
مولف : يورگن تودنهوفر
مترجم : علي عبداللهي،زهرا معين الديني
گروه بندی : سياسي
قطع : رقعي
نوع جلد : شميز
تعداد صفحات : 336
شابک : 9786007642658
نوبت چاپ : 8
سال چاپ : 1395
مقدار:

برخی از موضوعات هستند که در عین اینکه در ارتباط با آن‌ها اطلاعت زیادی وجود دارد ولی باز هم آن قدر ابعاد مختلفی دارند که هرچه قدر در موردشان نوشته شود ولی باز هم احساس می‌شود به خوبی شناخته نشده‌اند. یکی از بهترین مصادیق این دیدگاه، «گروهک تروریستی داعش» است. 

گروهی که به ظاهر سابقه پیدایش آن به همین چند سال پیش و بعد از نابسامانی‌های سوریه برمی‌گردد ولی با جستجو در ریشه‌های فکری پرچمداران آن می‌توان ریشه آن را تا قبل از دوران خوارج پیگیری کرد. شاید بهترین وصفی که بتوان برای این گروهک وحشی و خشن به کار برد، «خوارج مدرن» است.         

اگر در ارتباط با این خوارج مدرن اندکی در فضای مجازی سرچ کنید با اطلاعات مختلفی روبرو می‌شوید ولی هیچکدام از این اطلاعات که بیشتر به فیلم‌هایی از صحنه‌های کشتار وحشیانه انسان‌ها توسط این گروه محدود شده است، نمی‌تواند تصویر درستی از آنچه در درون این گروهک می‌گذرد در اختیار دیگران قرار دهد.

شاید به همین خاطر باشد که «یورگن تودنهوفر» روزنامه‌نگار آلمانی برای پیدا کردن جواب این سوال راهی سرزمین‌های تحت اِشغال داعش شد تا پاسخی برای پرسش‌های زیادی که در ارتباط با نوع تفکر و طریقه زندگی این گروه بود، پیدا کند.

 

او در سفری ده روزه همراه با پسرش و یکی از دوستان او، پا در مسیر سفری گذاشته که بسیاری آن را بازگشت ناپذیر می‌دانستند ولی حس کنجکاوی خبرنگاری او نگذاشته که از خیر این سفر بگذرد و هرطور که شده خود را به آنجا رسانده تا با زبانی گیرا در ۳۱۱ صفحه تجربه ده روز زندگی در کنار وحشی‌ترین گروه تروریستی جهان را به تصویر بکشد و ماحصل آن را در کتابی با عنوان «ده روز با داعش» در اختیار دیگر مردم جهان قرار دهد.

نویسنده منصف «ده روز با داعش»، در این اثر نخست به ریشه‌های داعش و شکل‌گیری آن می‌پردازد و با زبانی صریح و جدی به نقد سیاست‌های غرب و اشتباه‌هات آن‌ها که زمینه‌ساز پیدایش طالبان و داعش شده است، می‌پردازد و از طریق استدلال و منطق مقوله‌ای به نام تروریسم اسلامی را مطلقاً مردود و اعمال داعشی‌ها را کاملاً غیراسلامی می‌داند.      

نکته قابل توجه کتاب نثر روان و ژورنالیستی و در عین حال عینیت‌گرای آن است که به خوبی به ثبت دقیق رویدادها پرداخته است تا جایی که خواننده را میخکوب می‌کند. 

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 23 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top