0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

شبیه صدام

170000 ریال
موجود
نویسنده: میخائیل رمضان
مترجم: محمدنبی ابراهیمی
ناشر: سوره مهر
موضوع: زندگینامه
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 5
تعداد صفحات: 415
شابک: 9780545069274

کتاب حاضر، مجموعه ای از خاطرات یک معلم عراقی به نام میخائیل رمضان است ‏که به خاطر شباهت شگفت‏آورش به صدام، در سال 1979 توسط یکی از نزدیکانش به حزب بعث معرفی شده و پس از انجام عمل‏جراحی، تا سال 1997 نقش صدام را در عرصه‏های اجتماعی،سیاسی و نظامی بازی می‏کند.
سرانجام در همین سال با کمک‏ کردها و سازمان سیا به ترکیه فرار کرده و از آن‏جا به ایالات متحده‏ می‏رود. وی در این کتاب اسرار زیادی را فاش نموده است.
از نکات خواندنی این کتاب ملاقات راوی با حسنی مبارک؛ رئیس جمهور مصر و یاسر عرفات؛رییس تشکیلات خودگردان فلسطین است،بدون آنکه آنها متوجه شوند وی بدل صدام است. شبیه صدام ازجبهه‏های جنگ عراق با ایران و روزهای اشغال کویت نیزدیدارهای متعددی داشته است.
دیدارهای راوی با صدام/ زندگینامه صدام/ انجام تمریناتی برای‏تقلید رفتار، حرکات، و سخن گفتن صدام/ جنگ با ایران و دیدارراوی از جبهه‏های جنگ به جای صدام و شرح مجروح شدن وی/حکایتهای رعب‏آوری از جنایتهای صدام/ وجود بدل‏های دیگری ازصدام/ دستگاههای اطلاعاتی رژیم/ کینه‏توزیها و دشمنی‏های‏صدام با شیعیان/ ترور یکی از شبیه‏های صدام/ وحشیگری‏های‏صدام/ تحلیل اندیشه صدام و شخصیت او/ محاصره تسلیحاتی‏ایران از جانب آمریکا/ ربوده‏شدن همسر و فرزندان راوی/ آزمایش‏سلاح‏میکروبی بر روی اسیران زن ایرانی توسط صدام/ اشغال‏کویت/ دستور صدام مبنی بر حمله شیمیایی به حلبچه و شرح فرار راوی عمده موارد مطرح شده در این کتاب است.

اشتراک

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا