0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

الفبای تئاتر

500000 ریال
موجود
نویسنده: نازنین دادور
ناشر: افراز
موضوع: سینما و تئاتر
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1396
نوبت چاپ: 4
تعداد صفحات: 456
وزن: 516گرم
شابک: 9789642432394

کتاب «الفبای تئاتر» حاصل كنكاشي در اکثر داشته‌هایی که در این حوزه تاکنون به صورت تالیف، ترجمه و یا درس نوشته از استادان و کارگردانان ارايه شده است.
كتاب «الفبای تئاتر» نه به مثابه یک کتاب علمی و دانشگاهی صرف بلكه برای آشتی دادن بینش علمی و تخصصی با نگاه مرسوم هنرمندان، منتقدان و تماشاگران تئاتر نوشته شده است.
مولف معتقد است، زمان‌هاي كه صرف تئاتر می‌شود به دلیل عدم ارايه راهکارهای مناسب برای فهم آن، تعمیق نشده و بدون واکاوی، رها شده است و این یعنی ناکام ماندن تلاش تمامی دست اندرکاران یک تئاتر، از نمایشنامه‌نویس تا مجریان و بازیگران.
در فصل نخست با عنوان «نمایش از ابتدا تا اجرا» به معرفی انواع نمایش و نقش عناصر نمایشی چون نمایشنامه، کارگردانی، بازیگری، حرکت، ریتم، رقص، گفتار و بیان، طراحی صحنه و لباس، نور، گریم، وسایل صحنه و تماشاگر پرداختم و در هر قسمت علاوه بر ارايه تعاریف، پیشینه تاریخی و نظریات موجود به دسته‌بندی‌ها و تقسیمات صورت پذیرفته، اشاره شده است. «گونه‌های نمایشی»، «انواع نمایش در ایران» و «سبک‌های هنری و نمایشی» از ديگر بخش‌هاي اين فصل است.
اشتراک

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا