0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

دایره المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی

3500000 ریال
موجود
نویسنده: جعفر شیرعلی نیا
ناشر: سایان
موضوع: تاریخ ایران
قطع: رحلی
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 5
تعداد صفحات: 544
شابک: 9786009234141

اشتراک
این کتاب روایتی از سال های زندگی امام خمینی است. روایتی مصور از زندگی روح الله خمینی در یکی از پر فراز و نشیب ترین دوران تاریخ ایران. روایتی از فراز و فرود 86 سال زندگی ایشان از روز تولدش در اول مهرسال 1281 تا 14 خرداد 1368 روزی که از میان مردم ایران رفت.
برای نگارش این کتاب از منابع متعددی که در این سال ها پیرامون زندگی امام خمینی و تاریخ این دوران طولانی منتشر شده است استفاده شده است. از کتاب های تاریخی و تحلیلی تا خاطرات منتشر نشده .جز مواردی خاص از مصاحبه در این کتاب استفاده نشده است.بسیاری از همراهان امام در مقاطع مختلف در مصاحبه های متعدد حرف هایشان را گفته اند. از مقابله آن چند مصاحبه بهتر می‌توان به حقیقت اتفاقات نزدیک شد.از سوی دیگر از برخی دوره‌های زندگی امام خمینی بیش از نیم قرن می‌گذرد و رجوع به حافظه‌ها پس از این مدت طولانی چندان صحیح به نظر نمی‌رسد و اسناد و آثار منتشر شده منابع بهتری هستند.از منابع اصلی این کتاب مجموعه ارزشمند صحیفه امام ( مجموعه سخنرانی‌ها٬ پیام‌ها و نامه‌های امام ) و آثار منتشر شده ازامام خمینی است که به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به صورت الکترونیکی موجود و راه‌گشای محققان است.
 
یکی از ویژگیهای مهم این کتاب مصور بودن این کتاب است. در این کتاب بیش از 1200 تصویر از متن٬ حاشیه و زمانه ی سید روح الله خمینی می بینید که با هنرمندی سلمان رئیس عبداللهی مدیر هنری این اثر صفحات دیدینی و خواندنی فراهم آورده است که 300 تصویر آن از امام(ه) و سایر تصاویر مربوط به وقایع تاریخی این دوره از سال 1281 شمسی تا 1368 است. بسیاری از این تصاویر اغلب دیده نشده اند.
 
این عکسها از آرشیوهای مختلفی خریداری شده است که منبع تهیه هر کدام از عکس ها و عکاسانش در پایان کتاب در بخش نمایه عکس‌ها آمده است. تمامی عکس‌های کتاب دارای شناسنامه و اطلاعاتی است که مخاطب را در جریان ارتباط این عکس با متن کتاب قرار می دهد.
 
این کتاب دوازده فصل دارد که هر کدام به بخش هایی کوچک تر تقسیم شده و گاهشمار‌هایی که مخاطب را در سیر حوادث قرار می دهد .

 شماره های تماس :

 

 

 

09129452845 - 02166456295

 

 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا